Mladší dorost – Krajský přebor                     18. 8. 2024

Mladší dorost prohrál

FJ Jaroměř / TJ Velichovky – FK Chlumec nad Cidlinou / RMSK Cidlina 1:3 (0:2)

G: Bém

Mladší dorost dnes čekal první zápas nové sezony, kdy jsme ve Velichovkách hostily tradičně silné souklubí Chlumce a Cidliny. Zápas nám měl přinést poznatky do dalších zápasů, neboť pro některé to byla premiéra v dorostenecké kategorii.

Začátek zápasu nebyl špatný, jenže první velkou šanci jsme nevyužili. Poté měl velkou šanci i soupeř, ale svůj samostatný únik také nevyužil. Poté se hrálo mezi vápny, ale s hodně nepřesnostmi. Poté jsme odehráli dobrou pasáž, ale nevytěžili jsme z ní úvodní gól, i když příležitosti na to byly. Bohužel krátce před poločasem jsme za to potrestáni a hosté šli do kabin s jednobrankovým náskokem.

Druhá půle už nebyla taková jako ta první. Nedostávali jsme se tolik do zakončení a po jedné standartní situaci podruhé inkasovali. Hosté hráli pozorně, nedostávali jsme se už do tolika útoků jako bychom za takového nepříznivého stavu potřebovali. V závěrečné čtvrthodině jsme šli do rizika, jenže hned při posílení ofenzivy jsme do otevřené obrany inkasovali. Čestný gól Béma už pak přišel pozdě, a hosté si odváží výhru, ke které jim gratulujeme.