Mladší dorost – Krajský přebor                     24. 8. 2024

Nepříliš povedený duel mladšího dorostu.

Spartak Úpice/Baník Rtyně - FK Jaroměř/TJ Velichovky 5:1 (3:1)

Branka: Hušek

Dnes nás čekal spojený tým Úpice a Rtyně, soupeř neznámý, neboť jsme ani loni s ním neabsolovali jeden zápas. Přesto jsme chtěli pomýšlet na bodový zisk.

Bohužel jsme absolutně i přes dostatečné varování prospali začátek zápasu a domácím jsme umožnili prakticky v suchém triku vybodovat třígólový náskok a postavit základ k vítězství. Sice jsme byli více času na balonu a nastěhovaní na půlce domácích, ale hodně akcí bylo nepřesných a často jsme kazili. Do poločasu se nám přece jen povedlo dát jednu branku.

Druhý poločas jsme chtěli přidat, trochu jsme zamíchali s některými posty, ale hra byla opět neurovnaná. Neuměli jsme si vyhovět, nefungovala nám hra bez míče. V závěru jsme ještě zkusili posílit ofenzivu, ale domácí nám pátým gólem uštědřili vysokou porážku, které předcházel náš slabý výkon.