OP starší přípravka                                        3. 9. 2023

Premiéra v České Skalici

Dnes vstoupila do sezony starší přípravka. Na úvod jsme zajížděli do České Skalice, kde nás čekaly dva silné týmy, přesto bylo snahou odehrát co nejlepší zápasy.

 

Výsledky:

TJ Velichovky – SK Česká Skalice 10:6 (3:3)

TJ Velichovky – FK Náchod 14:5 (7:3)

 

První turnaj očima trenéra Tomáše Carby: Starší přípravka TJ Velichovky zahájila sezónu dvěma výhrami. Nedělní turnaj se konal v České Skalici pod lehce zataženou oblohou za příjemného fotbalového počasí kolem 17 °C. Sestava čítala 14 hráčů, až na jednoho absentéra tedy celý hráčský kádr. V prvním zápase jsme narazili na houževnatého soupeře z České Skalice. Po vyrovnaném prvním poločase ale naši hráči přidali na důraze a výsledkem bylo nakonec naše vítězství 10:6. Čtyřmi brankami k němu přispěl Mikuláš Šubrt. Nejobětavější obranný zákrok předvedl Marek Jirásek, který gólovou střelu zablokoval i za cenu lehkého otřesení.        

Ve druhém zápase nás čekal herně vyspělý Náchod. Tady naši hráči dobře kombinovali už od prvního hvizdu a ve spojení s velkým nasazením z toho bylo poločasové vedení 7:3. Stejné tempo jsme udrželi i ve druhém poločase a nakonec jsme mohli oslavit vysoké vítězství 15:5. Nejvíce gólů zaznamenal David Míl, který se dokázal prosadit celkem 5x. Oba první zápasy potvrdily předpoklady, že výkon potáhnou především věkově starší navrátilci z Jaroměře. Velmi pozitivní je ovšem fakt, že se dokázali ve všech herních činnostech prosadit i mladší hráči, kteří jsou ve starší přípravce prvním rokem.

Hráčům gratulujeme a přejeme hodně podobných výsledků v celé sezóně.

Děkujeme dětem za nasazení a rodičům za podporu a dopravu.

IMG-20230903-WA0012.jpg

IMG-20230903-WA0010.jpg

IMG-20230903-WA0011.jpg