OP starší přípravka                                        10. 9 2023

Starší přípravka hrála ve Stárkově

Turnaje starší přípravky dnes pokračovaly druhým kolem a náš tým zajížděl do Stárkova, kde se nejprve utkal s domácím výběrem a poté se souklubím AFK Hronov / Velké Poříčí. Naše mužstvo si z turnaje veze jedno vítězství a jednu porážku.

 

Výsledky:

Sokol Stárkov - TJ Velichovky 2:14 (1:7)

AFK Hronov / Velké Poříčí  - TJ Velichovky 8:3 (3:1)

 

Hodnocení turnaje očima trenéra Tomáše Carby:

 

V neděli 10.9.2023 zajížděli hráči týmu starší přípravky ke dvěma zápasům na hřiště Sokola Stárkov. Obou zápasů se zúčastnilo 11 hráčů. Velké poděkování patří rodičům, kteří neúnavně fandili a především „kotelnici“ Helče Leškové, která ve svém volném čase přijela podpořit naše hráče i s bubnem. 

Na Sokol Stárkov naši hráči vlétli hned od začátku a velmi rychle si vybudovali poměrně velký gólový náskok. Tým táhli hráči starších ročníků, ale prosadili se i nováčci. Gólově se nejvíce dařilo útočníkovi Mikulášovi Šubrtovi. Velmi dobrý výkon předvedl i brankář Dalibor Sova, který se mimo kvalitních brankářských zákroků prezentoval i dobrou rozehrávkou a hrou nohou. Po poločase naši hráči ubrali na tempu a nakonec se zápas spíše dohrával. 

Ve druhém zápase se naši hráči střetli s hráči z týmu Hronov/Velké Poříčí, u kterých bylo jasné, že budou velmi těžkým soupeřem. V loňském ročníku patřil tento tým mezi nejlepší. Zápas se hrál na obě strany ve vysokém tempu a s velkým nasazením. Od začátku byli naši hráči pod tlakem a jako první také inkasovali. Šancí bylo na obou stranách hodně, ale soupeř byl v jejich využívání efektivnější. Na začátku druhého poločasu byli na chvíli naši hráči dokonce lepším týmem, soupeř ale nakonec prokázal svou fotbalovou kvalitu a zaslouženě zvítězil o pět gólů. Zápas velmi dobře ukázal na činnosti, ve kterých se musíme zlepšit. Šanci na reparát budou mít naši hráči hned příští týden.

 

Děkujeme dětem za nasazení a rodičům za podporu a dopravu.

IMG-20230910-WA0001.jpg

IMG-20230910-WA0002.jpg

IMG-20230910-WA0003.jpg