6. kolo Bavíme se sportem Mladší přípravky sezóny 2023-2024 – Sobota 7.10.2023 od 9:00 - hřiště Velichovky

Velmi povedený domácí turnaj mladší přípravky!

 

TJ Velichovky – TJ Sokol Velká Jesenice 3:4P (1:0)

Branky: Bláha, Nosek J., Tauchman

 

TJ Velichovky – Police nad Metují 4:3P (2:2)

Branky: Bláha 2x, Leška

 

Sestava TJ Velichovky: David – Bláha, Hadinec, Leška – Tauchman, Essender, Nosek J., Nosek V.

 

Jiří Lebedinský, trenér TJ Velichovky: Šestý mistrovský turnaj jsme odehráli na domácím hřišti ve Velichovkách. Na turnaj jsme se moc těšili a chtěli jsme zúročit naši tréninkovou snahu, kde se kluci lepší trénink od tréninku.

První zápas jsme hráli opravdu velmi dobře a jen naše střelecké trápení drželo soupeře ve hře. Vedli jsme již 2:0 a zdálo se, že se nemůže nic stát. Bohužel jsme nedali další veliké šance a soupeř nás na to vzápětí potrestal, kdy ze 4 střel na naši branku a po našich chybách v závěru vyrovnal. Hrozná škoda, tohle byl rozhodně zápas na vítězství v normální hrací době. Penalty jsme pak bohužel prohráli.

Druhý zápas nás čekala Police nad Metují, která nás v Machově na druhém turnaji vysoko porazila. Soupeř byl lepší v kombinaci, my jsme naopak bojovali o každý metr, a nakonec z toho byla překvapivá remíza, která nám trochu vrátila první smolný zápas. V penaltách jsme byli poprvé v sezóně úspěšní a připsali jsme si tak historicky první, byť penaltové vítězství! Už jsme si ho zasloužili – díky!

Děkuji rodičům za podporů a fandění a tatínkům za úklid branek a jedeme dál!