OP starší přípravka                                        8. 10. 2023

Starší přípravka se představila doma

Turnaj starší přípravky nabídl další pokračování, tentokrát na domácím hřišti. Starší přípravku čekaly dva zápasy. A to s Náchodem a poté i s Teplicemi nad Metují. V typicky podzimním počasí dokázalo naše mužstvo dvakrát vyhrát, i když ve druhém zápase muselo dohánět ztrátu v první půli.

 

Výsledky:

TJ Velichovky – FK Náchod 7:4 (4:1)

S tímto soupeřem se naši hráči setkali sezóně už 2x s bilancí jedno vítězství a jedna porážka. Do třetice se očekával vyrovnaný zápas. Předpoklady se potvrdily a byl to velmi vyrovnaný zápas. Naši hráči se rychle ujal vedení, ale skóroval i houževnatý Náchod. Našim hráčům se dařili především rychlé výpady po křídlech s finální přihrávkou do předbrankového prostoru. V průběhu utkání si naši hráči ale vytvořili třígólový náskok, který udrželi až do konce.

 

TJ Velichovky – Slavoj Teplice nad Metují 9:4 (4:4)

První zápas v sezóně s Teplice, který jsme hráli před týdnem, si celý tým dobře vybavuje. Po poločase jsme tehdy prohrávali 2:5 a otočili jsme ho ve druhé půli na 6:5. Proto jsme věděli, že tentokrát musíme hrát poctivě s dobrým pohybem už od začátku. To se nám podařilo, ale soupeř byl opět velmi náročný. Poločas skončil 4:4. Stejně jako před týdnem naši hráči ale přidali a ve velmi dobré druhé půlce rozhodli o celkovém vítězství 9:4.

 

Děkujeme dětem za nasazení a rodičům za podporu.