8. kolo Bavíme se sportem Mladší přípravky sezóny 2023-2024 – Sobota 21.10.2023 od 9:00 - hřiště Velichovky

Mladší přípravka zakončila podzim dvěma vítězstvími!

 

TJ Velichovky – SK Červený Kostelec 14:1 (8:0)

Branky: Šubrt 4x, Bláha 3x, Essender 2x, Tauchman 2x, Leška, Lebedinský, Nosek J.

 

TJ Velichovky – TJ Rasošky 8:7PK (2:5)

Branky: Hadinec 3x, Tauchman 2x, Bláha, Nosek J.

 

Sestava TJ Velichovky: Lebedinský – Bláha, Hadinec, Nosek J., Leška – Nosek V., Tauchman, Sova, Essender, Šubrt

 

Jiří Lebedinský, trenér TJ Velichovky: Poslední domácí turnaj jsme odehráli doma a chtěli jsme v něm moc a moc uspět. Na kluky pak čekala v případě dvou vítězství slíbená odměna v podobě Pizzy, a to byl zřejmě hlavní důvod, že se jim tento turnaj moc povedl.

V prvním zápase jsme se poprvé v sezóně utkali s Červeným Kostelcem a od začátku zápasu se hrálo na jednu branku. Druhý poločas jsme sice trochu polevili, ale i tak jsme si připsali naprosto zasloužené vítězství. Je nutné říci, že některé naše gólové akce pak byly moc hezké.

Ve druhém zápase jsme se utkali s Rasoškami, kterým jsme měli co vracet. Hra Rasošek stojí na jejich fyzicky vyspělé a starší hráčce. Vstup do zápasu nám vůbec nevyšel a rychle jsme prohrávali o dvě branky, a nakonec jsme i poločas zaslouženě prohráli. Kluci se však nevzdali a ve druhém poločase předvedli smršť a v poslední minutě zápasu jsme dokázali z poslední akce zaslouženě vyrovnat. Penalty jsme pak zvládli a připsali si druhé vítězství v dnešním turnaji.

Děkuji moc klukům za jejich výkony, přístup a nasazení v trénincích a zápasech. Rodičům pak moc děkuji za podporu a fandění. Nyní nás čeká přechod do haly, halové turnaje a spoustu dalšího – jedeme dál!