Velichovky třetí v Klímkovicích

 

 

Podruhé v řadě se umístili hráči Velichovek na bedně. Po loňském domácím senzačním stříbru obsadili v Klímkovicích třetí místo.

 

Velichovky – Janské Lázně 3:0 (3:0)

 

O výsledku utkání rozhodl první poločas. Soupeř přijel s velmi úzkým kádrem, museli ho doplnit i domácí hráči. Velichovkám pomohla i brzká první branka Hořínka. Ještě v první půli se dvakrát prosadil Marek Novotný, čímž určil konečný výsledek. Druhý poločas se víceméně dohrával, Velichovky kontrolovaly vývoj hry a do turnaje vstoupili dobře.

 

 

Velichovky – FK Luhačovice 0:1 (0:1)

 

Proti největšímu favoritovi skupiny jsme neodehráli špatný zápas. Luhačovice brzy nastřelily tyč, ale do větších šancí se nedostávaly. Pozorná obrana a dobře chytající Hasník fungovala dobře. Dvě slibné šance Velichovek zůstaly nevyužity, a tak o výsledku rozhodla jediná trefa. Luhačovický hráč proměnil pro nás poměrně smolnou penaltu za ruku ve vápně.

 

 

Velichovky – TJ Železnice 0:0.

 

Soupeř hraje na posledních ročnících velmi dobře, výsledky tomuto neodpovídají, ale poměrně mladý tým z jičínského okresu nám dělal velké problémy. Zatímco směrem dopředu nám to příliš nešlo, vzadu to kolikrát hořelo. Železnice potřebovala zvítězit, aby nás přeskočila v tabulce na druhé místo. To jsme však s velkou porcí štěstí uhájili, neboť to v našem vápně několikrát hořelo. Naštěstí obětavost velichovských hráčů a skvělý Hasník v brance brankovou pohromu nepřipustili , atak díky konečnému skóre jsme druhou příčku ve skupině uhájili.

 

 

O třetí místo: Velichovky – Konstantinovy Lázně 0:0 ( pen. 3:1)

 

V nedělním utkání o konečné 3. místo jsme hráli s týmem z Konstantinových Lázní. Náš tým se snažil držet míč na kopačkách, což se poměrně dařilo, ale do velkých šancí jsme se moc nedostávali. Soupeř mohl po naší špatné rozehrávce otevřít skóre, ale naštěstí to dopadlo pro nás dobře. Rozhodovaly tak penalty, při nichž jsme proměnily, zatímco soupeř jen jednu.

Kromě třetího místa vezeme další ocenění. Nejlepším brankářem turnaje se po zásluze stal stejně jako loni Tomáš Hasník.

 

 

Soupiska hráčů, kteří odehráli tento turnaj:

 

Hasník – Kukal, Karban, Mich, Novotný, D. Šubrt, Šolc /K/, Karel, Dočekal, Kodeš, Mar. Novotný, Hořínek, J. Šubrt, Munzar, Plachetka

 

 

Konečné pořadí:         1. FK Lázně Bělohrad

2. FK Luhačovice

3. TJ Velichovky

4. TJ Sokol Konstantinovy Lázně

5. TJ Sokol Železnice

6. TJ Klímkovice

7. Sokol Čechie Mšené Lázně

8. SK Janské Lázně